Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 404
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 120 NM-ES ELSŐ EMELETI 4 SZOBA NAPPALIS BELSŐSZINTES LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
540 833 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN, 165 NM-ES, 4 SZOBA + NAPPALIS, SZINTES CSALÁDI HÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros, 120 nm-es belsőszintes lakás, ELSŐ EMELETEN, garázzsal eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
540 833 Ft/m2
NAGYKÁLLÓBAN 118+50 NM-ES LAKRÉSSZEL 4 SZOBA-NAPPALIS, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ HÁZ ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
267 262 Ft/m2
Színház közelében 1.emeleti nappali+2 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
Nyíregyházán, Belvárosban Színház Közelében, ELSŐ EMELETI, 2 Szobás Lakás, Garázs Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
NYÍRTELKEN 2 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ 7822 NM-ES GAZDÁLKODÁSRA ALKALMAS FÖLDTERÜLETTEL ELADÓ.
Nyírtelek
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
437 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-SÓSTÓFÜRDŐ KEMECSEI ÚTON 1100 NM-ES ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 780 Є
26 364 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLD KEDVELT ÖVEZETÉBEN 190 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
736 842 Ft/m2
A BELVÁROS KÖZELÉBEN 135 NM-ES, 3 SZOBA + NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
481 481 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSBEN SZÁNTÓFÖLD ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
1 554 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁHOZ 5 KM-RE ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ!
Nyírtelek
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 13 928 Є
4 023 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁHOZ 5 KM-RE ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ!
Nyírtelek
Kínálati ár: 4 000 000 Ft
Kalkulált ár: 11 142 Є
4 449 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁHOZ 5 KM-RE ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ!
Nyírtelek
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
4 200 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁHOZ 5 KM-RE ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ!
Nyírtelek
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 13 928 Є
4 023 Ft/m2
Nyíregyházán Szántó Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 111 421 Є
1 412 Ft/m2
NAGYKÁLLÓ BELVÁROSÁBAN 11964 NM-ES TELEK 4200 FT/NM-ES VÉTELÁRON ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
4 179 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-SÓSTÓFÜRDŐ KEMECSEI ÚTON 6705 NM-ES ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
37 286 Ft/m2
Nyíregyháza, Sóstóhegyen építésre is alkalmas telek eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 5 500 000 Ft
Kalkulált ár: 15 320 Є
1 288 Ft/m2
Oros Kivezető Szakaszán Csendes Utcában 240 Nm-Es Szintes Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
316 250 Ft/m2