Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 404
Nyíregyháza kedvelt részén, nappali + 2 szobás lakás ELSŐ EMELETEN, fiatal építésű társasházban, garázzsal, autóbeállóval ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
Nyíregyháza - Sóstófürdőn vállalkozásra is alkalmas családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
377 358 Ft/m2
A FERENC KÖRÚTON 2 SZOBÁS, FÖLDSZINTI, BERENDEZETT, GÉPESÍTETT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
764 706 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN AZ ÁLLOMÁS KÖZELÉBEN 3+1 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є
550 633 Ft/m2
Kemence Csárda közelében, nappali + 6 szobás, szintes, jó állapotú, 185 nm-es családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
410 270 Ft/m2
Nyíregyháza Oroson Praktiker Közelében, 6 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
410 270 Ft/m2
KÓRHÁZ KÖZELÉBEN 554 NM-ES TELEK ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 847 Є
93 863 Ft/m2
NAGYCSERKESZEN SZINTES CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nagycserkesz
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
158 411 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSŐN 3 SZOBA+NAPPALIS, DUPLA KOMFORTOS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є75 900 000 Ft
499 286 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓSTÓHEGYEN TÖBB CÉLRA HASZNÁLHATÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
340 909 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-NYÍRBÁTOR VONZÁSKÖRZETÉBEN 4300 NM-ES ÜZEMCSARNOK, 15000 NM-ES TELEKTERÜLETTEL ELADÓ
Baktalórántháza
Kínálati ár: 690 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 922 006 Є
160 465 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA MALOMKERT KÖZELÉBEN 2 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
576 923 Ft/m2
Nyíregyháza, Nyírszőlős csendes részén kiváló állapotú 3 szobás, étkező konyhás családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 201 950 Є
873 494 Ft/m2
A SÓSTÓI ÚT KÖZELÉBEN 130 NM-ES, 2 SZOBA+NAPPALIS, DUPLAKOMFORTOS, SZÉP, SORHÁZI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 84 500 000 Ft
Kalkulált ár: 235 376 Є
650 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Belváros közelében 92 nm-es társasházi lakás, 720 nm-es telekkel eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 800 000 Ft
Kalkulált ár: 194 429 Є
758 696 Ft/m2
OROSON, 140 NM-ES CSALÁDI HÁZ DUPLA ÜZLETHELYISÉGGEL EGYBEN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є
456 429 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, DEÁK FERENC ÚT KÖZELÉBEN FELÚJÍTOTT, POLGÁRI TIPUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
341 579 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, KORÁNYI KERTVÁROSBAN, 170 NM-ES, 5 SZOBA + NAPPALIS, SZINTES SORHÁZ, GARÁZZSAL PIHENŐKERTTEL ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
470 588 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, KORÁNYI KERTVÁROSBAN 170 NM-ES, DUPLA TERASZOS SORHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 841 Є
470 588 Ft/m2
CSÁSZÁRSZÁLLÁSON TÓPARTI INGATLAN TÉLIESÍTETT TÉGLA ÉPÜLETTEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є
823 529 Ft/m2