Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 404
NYÍREGYHÁZA KÖZELÉBEN 5980 NM-ES TANYA, 6 BOKSZOS ISTÁLLÓVAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 194 958 Є
11 704 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELÉBEN 4 SZOBA+NAPPALIS, 2019-ES ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 042 Є
1 273 504 Ft/m2
Nyíregyháza, Hímesben 3 szoba + nappalis szép állapotú egyedi gázfűtéses lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є69 900 000 Ft
741 237 Ft/m2
BELVÁROSBAN 89 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS, ELSŐ EMELETI LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
808 989 Ft/m2
Városi Uszoda közelében 16 nm-es garázs eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 8 700 000 Ft
Kalkulált ár: 24 234 Є
543 750 Ft/m2
NYÍRSZŐLŐS CSENDES RÉSZÉN 3 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 201 950 Є
873 494 Ft/m2
Kiváló állapotú, nappali + 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є69 900 000 Ft
741 237 Ft/m2
Belvárosban nappali +3 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
808 989 Ft/m2
BELVÁROSBAN 16 NM-ES GARÁZS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 8 700 000 Ft
Kalkulált ár: 24 234 Є
543 750 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BORBÁNYA ELEJÉN 130 NM-ES IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
653 846 Ft/m2
Ház és építési telek eladó Nyírpazonyban!
Nyírpazony
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 423 Є
371 429 Ft/m2
Nyíregyháza közelében tanya besorolású, 110 nm-es családi ház eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
318 182 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A DEBRECENI ÚT KÖZELÉBEN 2000-BEN ÉPŰLT, 2 SZOBA+NAPPALIS IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є68 000 000 Ft
786 250 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN 3 SZOBA+ NAPPALIS CSALÁDI HÁZ, NAGY TELEKKEL, 4 ÁLLÁSOS GARÁZZSAL, ÚSZÓMEDENCÉVEL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 442 897 Є
1 204 545 Ft/m2
NYÍRTELEK TOKAJI ÚT KÖZELÉBEN, FORGALMAS HELYEN MŰHELY ELADÓ!
Nyírtelek
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
208 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ABSZOLÚT BELVÁROSÁBAN TÖBB FUNKCIÓRA HASZNÁLHATÓ IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 178 245 Є
673 579 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában nagy lakás FÖLDSZINTEN, GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
721 154 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ABSZOLÚT BELVÁROSÁBAN 104 NM-ES LAKÁS GARÁZZSAL EGYÜTT ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
721 154 Ft/m2
1.emeleti nappali+2 szobás lakás, lakás garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
Nyíregyháza Oros Központ Közelében, 4 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 178 273 Є62 000 000 Ft
355 556 Ft/m2