Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 404
Nyíregyháza - Sóstóhegyen Új építésű nappali + 3 szobás családi ikerház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
607 432 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 4 szoba+ nappalis kiváló állapotú családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є82 000 000 Ft
564 286 Ft/m2
Nyíregyháza, PRAKTIKER közelében 3 szoba+ nappalis kiváló állapotú mediterrán tipusucsaládi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 132 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 132 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 370 195 Є139 000 000 Ft
1 046 457 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 2 SZOBA+NAPPALIS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є69 900 000 Ft
1 236 508 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 850 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є66 850 000 Ft
1 298 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 1 SZOBÁS-AMERIKAI KONYHÁS, GARDRÓBSZOBÁS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є
1 298 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN FELÚJÍTOTT 4 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ, GARÁZZSAL, TERASSZAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є82 000 000 Ft
564 286 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSBEN 3 SZOBA+NAPPALIS ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
969 388 Ft/m2
Új építésű, kulcsrakész ikerház garázzsal és teljes berendezéssel – Nyírszőlőben!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
969 388 Ft/m2
Földszinti 2 szobás, erkélyes, 63 nm-es, azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 128 106 Є
730 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-KISTELEKISZŐLŐN, FÓLYÓKA UTCA VONZÁSÁBAN 90 NM-ES IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 677 Є
533 222 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel 2 szoba+ étkezős lakás kedvező áron eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 000 000 Ft
Korábbi ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 708 Є31 990 000 Ft
478 873 Ft/m2
Nyíregyháza Vonzáskörzetében Mandabokorban, Lovarda, Nappali+1 Szobás Családi Házzal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 529 248 Є
41 304 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KISTELEKISZŐLŐBEN 2 SZOBA+NAPPALIS IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
532 222 Ft/m2
Nyírszőlős, csendes övezetében, nappali + 2 szobás, 83 nm-es, családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 201 950 Є
873 494 Ft/m2
Nyíregyháza Korányi Frigyes Utcán, Energiatakarékos, Nappali+3 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
552 941 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában Nappali+4 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
425 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Örökösföld Családi Házas Övezetében, Nappali+3 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
833 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-CSÁSZÁRSZÁLLÁSON 3 SZOBÁS, FELÚJÍTÁST IGÉNYLŐ, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 922 Є
440 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A SÓSTÓI ÚT KÖZELÉBEN 105 NM-ES, 3 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є62 000 000 Ft
714 286 Ft/m2