Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Találati lista: 413
Nyíregyháza belvárosában 423 nm-es építési telek lebontandó házzal eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
416 146 Ft/m2
Nyíregyháza - Malomkert közelében, 560 nm-es TELEPHELY eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 369 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 027 855 Є
658 929 Ft/m2
Nyíregyházán, Árpád Utcán Azonnal Birtokba Vehető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 750 000 Ft
Kalkulált ár: 113 510 Є
799 020 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, négyszintes társasházban 2 szobás lakás 2. emeleten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel Árpád utcában, 2 szobás jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 750 000 Ft
Kalkulált ár: 113 510 Є
799 020 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 2 szobás lakás négyszintes társasházban szép állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Nyíregyháza közelében nappali + 3 szobás családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
798 667 Ft/m2
Nyíregyházán, Báthory Lkp. Peremén Nappali+2 Szobás Családi Ház, Külön Lakrésszel Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 138 719 Є
332 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Pláza közelében eladó 96 nm-es, földszinti, erkélyes lakás garázzsal!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Nyíregyháza - Sóstóhegy, ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
11 498 Ft/m2
Kemecse, 86 m²-es, 2 szoba+nappalis családi ház eladó
Kemecse
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Kalkulált ár: 47 075 Є
196 512 Ft/m2
Új építésű, Nappali + 3 szobás, 139 nm-es, önálló családi ház eladó, 25,5 nm-es garázzsal, 40 nm-es terasszal !
Nyíregyháza
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 274 373 Є
708 633 Ft/m2
Teljeskörűen felújított 2 külön nyíló szobás, 49 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 900 000 Ft
Korábbi ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є43 900 000 Ft
855 102 Ft/m2
Magasföldszinti, Nagy konyha - étkezős + 3 szobás, erkélyes lakás, garázzsal és tárolóval együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Nyírtegyháza- Oroson 3 szoba + nappalis új ép. családi ház nagy garázzsal 2026-os átadással eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 274 373 Є
708 633 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, KORÁNYI KERTVÁROSBAN 150 m²-ES, 4 SZOBA+NAPPALIS SORHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
633 333 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, ELSŐ EMELETI, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
894 828 Ft/m2
Belvárosban, Jó állapotú, Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
894 828 Ft/m2
1+1 szobás, 42 nm-es lakás, teljes berendezéssel együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
1 021 429 Ft/m2
Nyíregyháza, NYÍR-PLÁZÁHOZ közel 3 szoba+ étkezős, kiváló állapotú lakás garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2