Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Találati lista: 413
Nyíregyházán, a Ferenc körúton 2 szobás, 51 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
684 314 Ft/m2
Nyíregyháza, Víztoronyhoz közel 2 szobás, gázfűtéses, loggiás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-BELVÁROS KÖZELI, 55 NM-ES, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
Nyíregyháza, Malomkertben nappali + 2 szobás lakás szép állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 007 353 Ft/m2
Felújított, erkélyes lakás eladó Nyíregyházán, Örökösföldön!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza, Deák Ferenc úton, 2 szobás, erkélyes lakás KEDVEZŐ ÁRON eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
Iroda eladó berendezéssel vagy berendezés nélkül – Nyíregyháza belvárosában!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 256 267 Є
989 247 Ft/m2
Nyíregyháza, Örökösföldön 2 szobás jó állapotú erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-HÍMESBEN 96 NM-ES, ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ, GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 222 813 Є
833 229 Ft/m2
BELVÁROS KÖZELÉBEN 55 NM-ES, 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
780 000 Ft/m2
Belvárosban, Kiváló állapotú, Nappali + 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 500 000 Ft
Korábbi ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 218 663 Є82 500 000 Ft
902 299 Ft/m2
Nyíregyháza, kedvelt részén CSALÁDI HÁZ, JÓL MŰKÖDŐ VÁLLAKOZÁSSAL ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Kalkulált ár: 665 738 Є
796 667 Ft/m2
Nyíregyházán, Sóstóhegyen 3 szoba+ nappalis, szintes új építésű ikerház eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 267 131 Є
710 370 Ft/m2
Azonnal költözhető, 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza-Örökösföldön 53 nm-es, jó állapotú, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföld csendes részén, 2 szobás lakás jó állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában 423 nm-es építési telek lebontandó házzal eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
188 889 Ft/m2
Örökösföldön 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Árpád utcában, 2 szobás, erkélyes, Azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 750 000 Ft
Kalkulált ár: 113 510 Є
799 020 Ft/m2