Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Találati lista: 413
METRÓ KÖZELÉBEN TÉGLA ÉPÍTÉSŰ 80 NM-ES 2 SZOBA NAPPALIS ÉTKEZŐS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є68 000 000 Ft
786 250 Ft/m2
Nyíregyháza - Borbányán, két generációs, külön lakrésszel rendelkező családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
576 471 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TÜNDE UTCA KÖZELÉBEN FIATAL ÉPÍTÉSŰ 142 NM-ES 4 SZOBA NAPPALIS SZINTES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 91 700 000 Ft
Kalkulált ár: 255 432 Є
645 775 Ft/m2
Nyíregyházán 15 nm-es üzletté nyilvánított garázs eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
666 667 Ft/m2
Nyíregyházán, Állomás Közelében Garázs Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
666 667 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 165 NM-ES 4 SZOBA NAPPALIS SZINTES CSALÁDI HÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 120 NM-ES ELSŐ EMELETI 4 SZOBA NAPPALIS BELSŐSZINTES LAKÁS GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
540 833 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
540 833 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN, 165 NM-ES, 4 SZOBA + NAPPALIS, SZINTES CSALÁDI HÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros, 120 nm-es belsőszintes lakás, ELSŐ EMELETEN, garázzsal eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
540 833 Ft/m2
NAGYKÁLLÓBAN 118+50 NM-ES LAKRÉSSZEL 4 SZOBA-NAPPALIS, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ HÁZ ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
267 262 Ft/m2
Színház közelében 1.emeleti nappali+2 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
Nyíregyházán, Belvárosban Színház Közelében, ELSŐ EMELETI, 2 Szobás Lakás, Garázs Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
NYÍRTELKEN 2 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ 7822 NM-ES GAZDÁLKODÁSRA ALKALMAS FÖLDTERÜLETTEL ELADÓ.
Nyírtelek
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
437 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-SÓSTÓFÜRDŐ KEMECSEI ÚTON 1100 NM-ES ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 780 Є
26 364 Ft/m2
A KÓRHÁZ KÖZELÉBEN 2 SZOBA + ÉTKEZŐS, SZÉP ÁLLAPOTÚ, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ LAKÁS KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 501 Є
2 466 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLD KEDVELT ÖVEZETÉBEN 190 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
736 842 Ft/m2
A BELVÁROS KÖZELÉBEN 135 NM-ES, 3 SZOBA + NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
481 481 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban Magánrendelő Kiadó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 279 Є
4 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSBEN SZÁNTÓFÖLD ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
1 554 Ft/m2