Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 413
NYÍREGYHÁZÁN A BÚZA TÉR KÖZELÉBEN 2 SZOBÁS, NAGY ERKÉLYES, FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 128 106 Є
730 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Belváros szívében 115m2-es, 3+1 szoba+ nappalis, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
564 348 Ft/m2
NYÍREHYHÁZA BORBÁNYÁN 3 SZOBA+NAPPALIS ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ, GARÁZZSAL, FEDETT TERASSZAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 900 Є
1 318 182 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSŐN 3 SZOBA+NAPPALIS, IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
917 347 Ft/m2
Nyíregyháza - Sóstóhegyen Új építésű nappali + 3 szobás családi ikerház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
607 432 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 4 szoba+ nappalis kiváló állapotú családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є82 000 000 Ft
564 286 Ft/m2
Nyíregyháza, PRAKTIKER közelében 3 szoba+ nappalis kiváló állapotú mediterrán tipusucsaládi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 132 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 132 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 370 195 Є139 000 000 Ft
1 046 457 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 2 SZOBA+NAPPALIS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є69 900 000 Ft
1 236 508 Ft/m2
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 850 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є66 850 000 Ft
1 298 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, A BELVÁROS KÖZELÉBEN ÚJ ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZBAN 1 SZOBÁS-AMERIKAI KONYHÁS, GARDRÓBSZOBÁS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 216 992 Є
1 298 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN FELÚJÍTOTT 4 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ, GARÁZZSAL, TERASSZAL ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є82 000 000 Ft
564 286 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSBEN 3 SZOBA+NAPPALIS ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
969 388 Ft/m2
Új építésű, kulcsrakész ikerház garázzsal és teljes berendezéssel – Nyírszőlőben!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
969 388 Ft/m2
Földszinti 2 szobás, erkélyes, 63 nm-es, azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 128 106 Є
730 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-KISTELEKISZŐLŐN, FÓLYÓKA UTCA VONZÁSÁBAN 90 NM-ES IKERHÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 990 000 Ft
Kalkulált ár: 133 677 Є
533 222 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel 2 szoba+ étkezős lakás kedvező áron eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 000 000 Ft
Korábbi ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 94 708 Є31 990 000 Ft
478 873 Ft/m2
Nyíregyháza Vonzáskörzetében Mandabokorban, Lovarda, Nappali+1 Szobás Családi Házzal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 529 248 Є
41 304 Ft/m2
Nyíregyháza, Spanyolkertben 1 szoba+ nappalis, bútorozott, gépesített lakás kiadó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 696 Є
5 319 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KISTELEKISZŐLŐBEN 2 SZOBA+NAPPALIS IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
532 222 Ft/m2
Nyírszőlős, csendes övezetében, nappali + 2 szobás, 83 nm-es, családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 201 950 Є
873 494 Ft/m2