Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 214
BELVÁROS KÖZELÉBEN 55 NM-ES, 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є37 900 000 Ft
670 909 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
780 000 Ft/m2
Belvárosban, Kiváló állapotú, Nappali + 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 500 000 Ft
Korábbi ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 218 663 Є82 500 000 Ft
902 299 Ft/m2
Azonnal költözhető, 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza-Örökösföldön 53 nm-es, jó állapotú, erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföld csendes részén, 2 szobás lakás jó állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
790 566 Ft/m2
Örökösföldön 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Árpád utcában, 2 szobás, erkélyes, Azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 750 000 Ft
Kalkulált ár: 113 510 Є
799 020 Ft/m2
Nyíregyházán, Árpád Utcán Azonnal Birtokba Vehető, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 750 000 Ft
Kalkulált ár: 113 510 Є
799 020 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, négyszintes társasházban 2 szobás lakás 2. emeleten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel Árpád utcában, 2 szobás jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 40 750 000 Ft
Kalkulált ár: 113 510 Є
799 020 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 2 szobás lakás négyszintes társasházban szép állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є45 000 000 Ft
828 302 Ft/m2
Nyíregyháza, Pláza közelében eladó 96 nm-es, földszinti, erkélyes lakás garázzsal!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Teljeskörűen felújított 2 külön nyíló szobás, 49 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 900 000 Ft
Korábbi ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є43 900 000 Ft
855 102 Ft/m2
Magasföldszinti, Nagy konyha - étkezős + 3 szobás, erkélyes lakás, garázzsal és tárolóval együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, ELSŐ EMELETI, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
894 828 Ft/m2
Belvárosban, Jó állapotú, Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
894 828 Ft/m2
1+1 szobás, 42 nm-es lakás, teljes berendezéssel együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
1 021 429 Ft/m2
Nyíregyháza, NYÍR-PLÁZÁHOZ közel 3 szoba+ étkezős, kiváló állapotú lakás garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Nyíregyháza, Pláza közelében, tágas, 3 szoba+ étkezős lakás, FÖLDSZINTEN, garázzsal eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2