Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 214
Hímesben, 1. emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
961 818 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban 2+1 szobás, felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán, téglaépítésű társasházban nappali + 1 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
875 439 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Azonnal Birtokba Vehető, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Vasvári Pál utcában Nappali + 1 szobás, 57 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
875 439 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 526 Є
877 358 Ft/m2
Városi Uszoda közelében Nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
934 783 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, 72 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є
819 444 Ft/m2
Nyíregyháza, Szarvas utcán azonnal költözhető 3 szobás lakás, 2. emeleten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 526 Є
877 358 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán 3 szobás, erkélyes, felújított lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
A JÓSAVÁROSBAN FELÚJÍTOTT, 1+2 SZOBÁS, 1. EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 150 418 Є
981 818 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában, a Vasvári Pál utcán 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros, 3 szobás nagy lakás téglaépítésű társasházban, GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
891 667 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
934 783 Ft/m2
Ferenc körúton 2+1 szobás, erkélyes, 61 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 426 Є
785 246 Ft/m2
Ságvári kertvárosban 3 szobás, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 496 Є
685 542 Ft/m2
Nyíregyházán, Földszinti, Azonnal Birtokba Vehető, 2+1 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 916 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyházán, Hímes Városrészben, Első Emeleti, 2 Szobás Lakás, Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
912 069 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, Földszinti, 3 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 916 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza, Kosbor utcán nappali + 1 szobás, erkélyes lakás jó állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
961 818 Ft/m2