Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 404
Nyíregyháza Belváros közelében 39 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza szűk belvárosában, 77 nm-es, 2 szoba + nappalis, belső szintes, 2 erkélyes lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Nyíregyháza-Belváros, magasföldszinti, 39 m2-es lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyházán Szarvas Utcán, Nappali+4 Szobás Családi Ház Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
564 286 Ft/m2
Nyíregyházán, Belváros Közelében, Nappali+2 Szobás, Erkélyes Lakás Garázzsal Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 155 710 Є
822 059 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSBEN 3 SZOBA+NAPPALIS ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDIHÁZ, BÚTOROZVA, GÉPESÍTVE ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 264 624 Є
969 388 Ft/m2
DAMJANICH LAKÓPARKBAN 1. EMELETI 67 NM-ES 3 SZOBA-NAPPALIS IRODA-LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 203 343 Є
1 089 552 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető Nagy konyha-étkezős, 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є35 900 000 Ft
634 545 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Első Emeleti, Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 500 000 Ft
Korábbi ár: 48 800 000 Ft
Kalkulált ár: 126 741 Є48 800 000 Ft
784 483 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Nyíregyháza, Kossuth utca
Nyíregyháza, Kossuth utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában Nappali+2 Szobás, Belső Szintes, 2 Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Befektetők figyelem! Nyíregyháza, Kórház közelében 2 szobás, erkélyes lakás szép állapotban (albérlővel) eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
907 273 Ft/m2
Nyíregyháza - Jósaváros, 1+2 szobás lakás felújított állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є
845 161 Ft/m2
Nyíregyháza, Stadion utcában, 54m2-es, 2 szobás, felújított lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
868 519 Ft/m2
IGÉNYESEN, SZÉPEN FELÚJÍTOTT TISZALÖKI NYARALÓ SAJÁT STÉGGEL ELADÓ
Tiszalök
Kínálati ár: 51 990 000 Ft
Kalkulált ár: 144 819 Є
999 808 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros kedvelt részén, 3 szobás, erkélyes lakás téglaépítésű társasházban FÖLDSZINTEN eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 916 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 1+2 lakás földszinten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
801 515 Ft/m2
Nyíregyházán, Kórház Közelében, Felújított, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
907 273 Ft/m2
Kiváló állapotú, Nappali + 1 szobás, erkélyes, 55nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
907 273 Ft/m2
Nyíregyházán, Szabadtéri Színház Közelében Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
916 438 Ft/m2