Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Eladó ingatlanok, ház- házrész
Találati lista: 147
Nyíregyháza - Borbányán, két generációs, külön lakrésszel rendelkező családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
576 471 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TÜNDE UTCA KÖZELÉBEN FIATAL ÉPÍTÉSŰ 142 NM-ES 4 SZOBA NAPPALIS SZINTES CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 91 700 000 Ft
Kalkulált ár: 255 432 Є
645 775 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN 165 NM-ES 4 SZOBA NAPPALIS SZINTES CSALÁDI HÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA, SÁGVÁRI KERTVÁROSBAN, 165 NM-ES, 4 SZOBA + NAPPALIS, SZINTES CSALÁDI HÁZ GARÁZZSAL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
423 636 Ft/m2
NAGYKÁLLÓBAN 118+50 NM-ES LAKRÉSSZEL 4 SZOBA-NAPPALIS, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ HÁZ ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
267 262 Ft/m2
NYÍRTELKEN 2 SZOBÁS CSALÁDI HÁZ 7822 NM-ES GAZDÁLKODÁSRA ALKALMAS FÖLDTERÜLETTEL ELADÓ.
Nyírtelek
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
437 500 Ft/m2
ÖRÖKÖSFÖLD KEDVELT ÖVEZETÉBEN 190 NM-ES, 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
736 842 Ft/m2
A BELVÁROS KÖZELÉBEN 135 NM-ES, 3 SZOBA + NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
481 481 Ft/m2
Oros Kivezető Szakaszán Csendes Utcában 240 Nm-Es Szintes Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
316 250 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-NYÍRSZŐLŐS ELEJÉN 3 SZOBA+NAPPALIS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
529 412 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁHOZ 8 KM-RE MODERN, KIVÁLÓ CSALÁDI HÁZ, VENDÉGLÁTÓ EGYSÉGGEL, RENDEZVÉNYTEREMMEL ELADÓ!
Nyírtelek
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 362 117 Є
817 610 Ft/m2
Nyíregyháza, Korányi Kertvárosban Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 298 050 Є
594 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓSTÓHEGYEN TÉGLA ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 278 552 Є
454 545 Ft/m2
OROS KIVEZETŐ RÉSZÉN VÁLLALKOZÁSRA ALKALMAS CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
1 250 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA IMPOZÁS RÉSZÉN 210 NM-ES, 5 SZOBÁS VILLA eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 250 696 Є
428 571 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSI EXKLUZÍV TÖBBGENERÁCIÓS LUXUS HÁZ GÉPESÍTVE ÉS TELJES BERENDEZÉSSEL ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 668 524 Є
1 176 471 Ft/m2
Korányi Kertvárosban Tégla Építésű Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 298 050 Є
594 444 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLD KERTVÁROSI RÉSZÉN AMERIKAI TÍPUSÚ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 972 Є
833 333 Ft/m2
Luxus Napelemes Családi Ház Sóstóhegy Frekventált Részén Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 529 248 Є
826 087 Ft/m2
292 Nm-Es Ingatlan, Főútvonal Közelében, Napkoron 11 491 Nm-Es Telekterülettel Eladó!
Napkor
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 320 334 Є
393 836 Ft/m2