Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Ingatlanok
Találati lista: 413
NYÍREGYHÁZA ABSZOLÚT BELVÁROSÁBAN TÖBB FUNKCIÓRA HASZNÁLHATÓ IKERHÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 178 245 Є
673 579 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában nagy lakás FÖLDSZINTEN, GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
721 154 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ABSZOLÚT BELVÁROSÁBAN 104 NM-ES LAKÁS GARÁZZSAL EGYÜTT ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
721 154 Ft/m2
1.emeleti nappali+2 szobás lakás, lakás garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
Nyíregyháza Oros Központ Közelében, 4 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 178 273 Є62 000 000 Ft
355 556 Ft/m2
Nyíregyháza kedvelt részén, nappali + 2 szobás lakás ELSŐ EMELETEN, fiatal építésű társasházban, garázzsal, autóbeállóval ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є47 000 000 Ft
959 615 Ft/m2
Nyíregyháza - Sóstófürdőn vállalkozásra is alkalmas családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
377 358 Ft/m2
A FERENC KÖRÚTON 2 SZOBÁS, FÖLDSZINTI, BERENDEZETT, GÉPESÍTETT LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
764 706 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN AZ ÁLLOMÁS KÖZELÉBEN 3+1 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 121 170 Є
550 633 Ft/m2
Kemence Csárda közelében, nappali + 6 szobás, szintes, jó állapotú, 185 nm-es családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
410 270 Ft/m2
Nyíregyháza Oroson Praktiker Közelében, 6 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
410 270 Ft/m2
Belvároshoz közel 1 hálófülkés+ nappalis, bútorozott, gépesített lakás kiadó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 418 Є
4 545 Ft/m2
KÓRHÁZ KÖZELÉBEN 554 NM-ES TELEK ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 847 Є
93 863 Ft/m2
NAGYCSERKESZEN SZINTES CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nagycserkesz
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є
158 411 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA NYÍRSZŐLŐSŐN 3 SZOBA+NAPPALIS, DUPLA KOMFORTOS CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є75 900 000 Ft
499 286 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓSTÓHEGYEN TÖBB CÉLRA HASZNÁLHATÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
340 909 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA SÓSTÓHEGYEN TÖBB CÉLRA HASZNÁLHATÓ CSALÁDI HÁZ KIADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 550 000 Ft
Kalkulált ár: 1 532 Є
2 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA-NYÍRBÁTOR VONZÁSKÖRZETÉBEN 4300 NM-ES ÜZEMCSARNOK, 15000 NM-ES TELEKTERÜLETTEL ELADÓ
Baktalórántháza
Kínálati ár: 690 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 922 006 Є
160 465 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA MALOMKERT KÖZELÉBEN 2 GENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ ELADÓ.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 914 Є
576 923 Ft/m2
Nyíregyháza, Nyírszőlős csendes részén kiváló állapotú 3 szobás, étkező konyhás családi ház eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 72 500 000 Ft
Kalkulált ár: 201 950 Є
873 494 Ft/m2