Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Ingatlanok
Találati lista: 413
Malomkertben Nappali + 1 szobás, 46 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 384 Є
923 913 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
898 649 Ft/m2
Nyíregyházán, Zrínyi Gimnázium Közelében, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
641 071 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, 1+2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
Vasvári Pál utcában 1+2 szobás, erkélyes, 65 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
Hímesben, 1. emeleti, 2 szobás, 58 nm-es lakás, garázzsal együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
961 818 Ft/m2
Nyíregyháza, Borbányán N+5 szobás családi ház + külön lakrész eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
470 000 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban 2+1 szobás, felújított, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán, téglaépítésű társasházban nappali + 1 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
875 439 Ft/m2
Nyíregyháza Belvárosában, Azonnal Birtokba Vehető, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 93 315 Є
858 974 Ft/m2
Vasvári Pál utcában Nappali + 1 szobás, 57 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
875 439 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető 1+2 szobás, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 526 Є
877 358 Ft/m2
Városi Uszoda közelében Nappali + 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
934 783 Ft/m2
Nappali + 2 szobás, erkélyes, 72 nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є
819 444 Ft/m2
Nyíregyháza, Szarvas utcán azonnal költözhető 3 szobás lakás, 2. emeleten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 129 526 Є
877 358 Ft/m2
Nyíregyháza, Vasvári P. utcán 3 szobás, erkélyes, felújított lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
A JÓSAVÁROSBAN FELÚJÍTOTT, 1+2 SZOBÁS, 1. EMELETI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 150 418 Є
981 818 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában, a Vasvári Pál utcán 1+2 szobás, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
813 846 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros, 3 szobás nagy lakás téglaépítésű társasházban, GARÁZZSAL eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
891 667 Ft/m2
Nyíregyházán, Báthory Lakóparkban Nappali+4 Szobás Ikerház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 403 900 Є
1 006 944 Ft/m2