Favorit Ingatlanközvetítő és Hitelügyintéző Iroda

Elérhetőség
Ingatlanok
Találati lista: 413
Nyíregyháza, Pláza közelében, tágas, 3 szoba+ étkezős lakás, FÖLDSZINTEN, garázzsal eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2
Nagyhalászban jó állapotú, 90 m²-es családi ház eladó
Nagyhalász
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є
365 556 Ft/m2
Nyíregyháza - Belváros, nappali + 2 szobás, erkélyes lakás ELSŐ EMELETEN ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
894 828 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvárosban a Vasvári P. utcában 2 szoba+ nappalis, első emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
894 828 Ft/m2
NAGYKÁLLÓBAN 704 NM-ES MŰANYAG NYÍLÁSZÁRÓ GYÁRTÓ ÜZEM IRODÁVAL ELADÓ
Nagykálló
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 554 318 Є
282 670 Ft/m2
Nyíregyházán, Sóstói Erdő Közelében, Ószőlő Utcán, ELSŐ EMELETI, 2+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 132 312 Є
766 129 Ft/m2
Belvárosi erkélyes, jó állapotú, 1.emeleti, 2 szoba, nappalis lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
894 828 Ft/m2
Nyíregyháza, Belváros közelében, fiatal építésű társasházban, nappali + 2 szobás lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Nyíregyházán, az Érkertben, az állomás közelében 42 m²-es, 1+1 szobás tégla lakás teljes berendezéssel eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
1 021 429 Ft/m2
Nyíregyháza Oroson Praktiker Közelében, Nappali+6 Szobás Családi Ház Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
410 270 Ft/m2
Nyíregyháza, Belvároshoz közel 2 szoba+ nappalis, jó állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Azonnal költözhető, Nappali + 2 szobás, 2. emeleti lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є47 900 000 Ft
837 500 Ft/m2
Nyíregyháza, Ószőlő utcán, 4 szobás lakás ELSŐ EMELETEN, GARÁZSVÁSÁRLÁSI LEHETŐSÉGGEL ELADÓ!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 132 312 Є
766 129 Ft/m2